@Wutter Ik zag het op de foto. Ik schrok er wel een beetje van. Dat past écht niet bij je.
Reacties
@Wutter Direct toen ze 'm bekend maakten ben ik 'm gaan downloaden :P Maar ik heb geen iPad, ik kan niet testen. Dus ik ben weer gestopt.
@Wutter Ik dacht al... dat kan die Wut niet aan zich voorbij laten gaan!
@MagliaRosa Oja, @repudo! Wat zat er in?
@wwwaanders Ah, ik vond het al zo toevallig. Maar dan blijft het gewoon toevallig!
@wwwaanders Is dat met de zoekwoorden "Op" "Ruwe" en "Beledigd"? ;)
@SVNnijmegen Jullie laten er geen gras over groeien!
@LindaHormes haha, hoe vet!
@coenvanrossum @annekappert @LaurensLinde Nog even en we kunnen niets meer tegen elkaar zeggen, omdat alle tekens gebruikt zijn voor namen!
@annekappert @LaurensLinde Het is een heel andere tekst dan die van Spinvis, maar muzikaal klinkt hij best oké :D
@LaurensLinde @annekappert ik vrees dat ik me daarbij moet aansluiten... Wat is het?
@annekappert @LaurensLinde positivo nummer twee meldt zich!
@DvandeB @MagliaRosa Het was de versie met toetertjes, volgens mij zelfs strijkers, maar gelukkig geen woorden...
@LindaHormes Eens!
@BoukeVlierhuis Oh, ja! Ik wilde iets schrijven, maar het komt er niet van. Als je m'n tekstbeeld gaaf vind wil ik die wel insturen :)
@Wutter Dit is wel een stuk dat ik ook op Seblog zou hebben zitten ja :)
@Wutter GELUKKIGE NIEUWE DAG WUTJESWUTJES!
@keetjekwant Heb je Lion? Toen ik net Lion had deed hij dat bij mij ook, maar de nieuwe update verhielp dat!
@Tokstwit Heeft u hem al gewisseld?
@wwwaanders Volgend jaar! Dan ik ook!
@wwwaanders Je zou bijna die lijst printen en dan steeds hokjes kleuren van wat je geluisterd hebt. :)