@ocramvb Engerd :P
Reacties
@RobJetten Nu de wederopbouw nog :')
@ths87 Whoo, gefeliciteerd :D
@hstiepel Maar goed, aangezien je ook dat in de instellingen weer terug kan draaien, maakt het inderdaad niet uit. :P
@hstiepel Ja, de muis is ook niet zo'n drama. Het toetsenbord is vervelender: cmd = windowstoets en alt = alt, maar die zitten omgedraaid.
@rvr_nl Dat haal ik nooit in :P
@simondepimon Bless me Steve, for I have sinned...
@ditisstefan Het blijft ook maar een artiestennaam, natuurlijk. Misschien snappen we de metafoor gewoon niet :P
@ditisstefan Ja, precies, die was ik net aan het kijken.. ik ken hem verder alleen van horen zeggen :) Maar zo op het oog ben ik langer ;)
@Wutter Oh, wat leuk :)
@ditisstefan Ik luister die nu dus even via Youtube (stond niet op Spotify?)
@hstiepel Vreemd. Het betreffende toetsenbord is hier ook Logitec. Maar goed, het werkt inmiddels gewoon prima :)
@Erwie84 Noord-Holland, West-Friesland... het is begrijpelijk :P
@Sebsel Kom op, ga d'r nou heen. Doe alsof je het leuk vindt. Misschien valt het mee.
@Sebsel Maar ik ga het vak toch laten vallen, als het even kan! Weet je wel welk vak het is? Iets over Loopbaan... Veel te toekomstgericht.
@Sebsel Tuurlijk, straks ontmoet je daar de liefde van je leven en doe je de levenswijsheden op waar je later tegen zegt: ja.
@Wutter Op naar iOS 4.1 :)
@rutger_ alt+u en dan een e. :)
@questionmark78 Oh, handig om te weten.. ik heb ook net iets besteld...
@Wutter Nee, maar het was meer gemeen bedoelt: zo van, dan ben je weer alles kwijt. Maar die komt deze week ja :)
@rvr_nl Het valt me ook erg mee :)