Dus na de 3D-tv en tv met discolicht is nu de tv met bocht de toekomst. Ooit zullen we lachen om platte tv's zoals om de platte aarde.
Seblog.nl
Of is die tijd de houdbaarheid? Arbitrair is het wel zo.
Even dat jullie het weten: die vers-tijden van de Broodzaak zijn ook niet wat je denkt dat ze zijn. Het is nu 7:53 
Ik snap het Nederlandse woord 'efficiency' niet zo. Was het woord 'efficiëntie' niet efficiënt genoeg?
Mooie bal.
Mooie bal. instagram.com/p/oiXGoTvoen
@artsenlentes Voor bedrijven ben je als ontbijtkrantlezende legofan van 22 goud waard. En dan doet je naam er niet toe.
@artsenlentes Punt is dat ze het heel erg over mens-mens-privacy hebben, niet over mens-bedrijf-privacy, wat denk ik een groter probleem is.
Experimentje: verwijder de Fb-app en vang jezelf in verdwaasde momenten waarop je niet meer weet waarom je je telefoon uit je zak haalde.
[tɛitməsjinə]~ Maar die heb ik niet.
Ik dronk net met een rietje en vond dat onnatuurlijk. Zuigen, dacht ik, in welke eeuw zou de mensheid dat hebben bedacht?
Toen dacht ik overigens ook tja.
Ik las dus net ergens: 'broeken, is daar wel een toekomst voor?' Tja, dacht ik nog, maar er bleek 'boeken' te staan.
Stinkende Allstars. Een dag in de diepvries: helpt niet. Fles deo leegspuiten: helpt wel.
Op zoek naar het geluk.
Op de perrons van station Bijlmer-Arena staat het licht aan. Handig hoor @NS_online, want het is toch zo'n donkere dag.
Ook hier nog even, omdat ik hem filterloos zo mooi vind. Gister bij toeval in de Gay Pride van Brussel. Gek, zo zonder bootjes.
Dummy.
Dummy. instagram.com/p/oDh7SqPoda
Het idiote is: 30 seconden te laat is een uur later in Brussel. Dat is een toename van 12000%. De wondere wereld van internationaal treinen.
Ik kende ( . )( . ) natuurlijk al, maar nu ik ({'}) ken weet ik het allemaal niet meer zo goed.