Hè bah, mijnheer Woesthoff op tv. Hij heeft weer een nieuwe plaat, dus vandaar. Ik heb hem twee keer gezien, maar ben hem nu al zat.
Seblog.nl
Wat een weer! In geen tijden meer zo nat geweest. Wel leuk: Rammstein en door de storm racen. Nu lekker warm thuis zitten.
De trein gaf op een minuut na geen aansluiting: een half uur op Schiphol rondhangen en een half uur later thuis...
Het waait best wel hard: er vallen hier fietsenrekken om. En dan zo met tegenwind naar college? Help.
Net weer een paar gaten in een oude, lekke website gedicht. Wat een prutser was ik toch, maar gelukkig snap ik het nog steeds niet.
@Harald1986 Gefeliciteerd! :D
Nu wachten op Groot Busuur... 
Jeej! Sinterklaas is in het land! Vanavond mijn schoen zetten en hopen dat hij langskomt!
Nu op Seblog: Lijn - http://seblog.nl
Shit, een aanslag. In een blauwe envelop. Er staat 'nihil' en '0'. Zo zien we dat graag.
heeft een Griekse avond: Griekse wraps met Griekse yoghurt, Griekse muziek en straks Homerus.
zit een beetje uit zijn neus te eten voor de pc, terwijl er nog zoooooo veel moet gebeuren.
Nu op Seblog: Over Japanse emoticons - http://seblog.nl
Nu op Seblog: Het voordeel van bier in je koelkast - http://seblog.nl
Ja! Google StreetView is eindelijk ook voor mijn deur van toepassing! Beetje jammer dat ik mezelf niet in mijn kamer zie zitten.
@ditisstefan Haha, dank! Ik moet bekennen dat Max en Eline gewoon van de DBNL zijn, maar de Russen en de Fransoos heb ik wel overgetikt :)
zet alle boeken weer op hun plaats en wacht tot @ditisstefan de reactie op zijn blogpost ziet. (stille hint)
Dat is waar ook. Msn is geblokkeerd. Ik wil best een nieuwe versie downloaden, maar die doet het gewoon niet op mijn pc!
Nu op Seblog: De allochtone homomusical - http://seblog.nl
Ze hebben van poëzie geen kaas gegeten.. RT @iPhoneclubNL nu @iculture): Winnaars prijsvraag Navigon iPhone Carkit: http://retweet.nu/13sh.
Gash wat een feest! En morgen naar het feestje van mijn broertje...