Met dank aan @dennisgaens nu ook met moleskine-vakje. instagr.am/p/Vfnbe
Kort
En dankzij de bandjes om het lege papier kan je er prima mee op schoot schrijven! instagr.am/p/Vc4Di
En de binnenkant! instagr.am/p/Vc3OB
Als ik dan toch aan het DIY'en ben, maak ik ook gelijk mijn eigen opschrijfboekje. Supersimpel, maar nergens te k instagr.am/p/Vc1xw
Jemig, ben ik dan de enige die niet maalt om followers? Ik zou niet eens weten hoeveel ik er heb. Unfollow me gerust, ik merk het niet.
Ik ben dus echt de tel kwijt met die chocoladepepernoten, maar ik ga al zeker de 3 kilo voorbij. Ik gok 3,5.
@LaurensLinde @meneerarts Net éindelijk de Uitvreter gelezen. Complimenten aan u beiden! :)
Nu op Seblog: Mexicano seblog.nl/2011/11/mexicano/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
Maar vandaag al wel drie tekstbeelden gemaakt. Ik schroef de verschijning ervan op naar drie per week: maandag, woensdag en vrijdag.
Verdeuri, door al dat gelijm bij @OpRuwePlanken kon ik helemaal niet naar @MagliaRosa's genicodijkshoorn.
Ik ben op zo'n punt dat ik door de kamer ren en allemaal spullen optil, terwijl ik in mijn hoofd de zin 'waarom ben ik alles kwijt' herhaal.
Het doet me deugt dat mijn nieuwe bovenbuurman stofzuigt. Het is alleen de eerste keer sinds ik hier woon dat ik het hoor.
Nu op Seblog: Van horen zeggen seblog.nl/2011/11/van-horen-zeggen/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
En toen stond ik even stil in Voorschoten, waar ik ooit geboren ben. Tijd voor een melancholisch tweetje dus. Bij dezen.
Aap goes urban. instagr.am/p/U2jvN
Typemachine en ik in de Haagse tram. instagr.am/p/UtJpc
En dat terwijl @laurenshh en @sebastiaan_B elkaar helemaal niet kennen.
Ondertussen heb ik bedacht dat mijn tekstbeelden voortaan op maandag en donderdag komen. Anders zat ik nu al voor december te tekenen.
Hulde! Mijn Twitterfeed werkt weer. Vanaf nu zijn jullie weer automatisch op de hoogte van wat er aan de hand is op Seblog.
Nu op Seblog: Voor LUX Live over het Waalfront seblog.nl/2011/11/voor-lux-live-over-het-waalfront/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
Vandaag begin ik met iets nieuws. Iedere woensdag een tekstbeeld. seblog.nl/2011/11/fareedah Die voor volgende week staat al op de zelfontspanner.