Hoepla, op de opruimdag van Waai toch nog mijn zine afgemaakt. instagr.am/p/SGqWK
Kort
Het Waaiboekje (uniek exemplaar), met daarin alle Waaizines! instagr.am/p/SCD83
Groepsfoto van Waai 2011 instagr.am/p/R9FqS
Vanavond: el grande finale van Waai in de Paraplufabriek te Nijmegen. Dit moet je niet missen, hier moet je bij zijn.
#waai is geweldig, ik doe al drie dagen met mijn iPhone-batterij en hij is nog niet eens op de helft!
Als ik zo een beetje door mijn tweets scroll lijkt het erop dat er weer eens iets politieks is. Ik ben zo blij dat ik er niets van meekrijg.
Allemaal naar de Paraplufabriek in Nijmegen.
Dolle boel bij Waai. Net de Spinvis Karaoke Show, zometeen de presentatie van vandaag, met o.a. leenpersonages en imitaties van afwezigen.
Ik kwam @MagliaRosa tegen toen ik naar huis fietste. Te voet, want de stalling was dicht. Hij komt er wel.
Dat met die lepel die rechtop staat, dat is toch bij erwtensoep?
En dan nu opeens volledig opgeladen zijn. Nou ja, precies op tijd. Vooruit.
Daarnet: 'nog 0:05 tot opladen is voltooid'. Mooi. 5 minuten later: 'nog 0:05' Weer 5 minuten later: 'nog 0:08' Ik moet nog wel weg!
Omdat er klaarblijkelijk iets mis is met mijn twitterfeed deel ik het jullie maar even persoonlijk mede: ik ben waaien. seblog.nl/2011/10/ik-ben-waaien
En dan nu met de schrijfmachine een lofdicht op de kale kin schrijven.
Mijn moeder kan weer opgelucht ademhalen. Dag baard. instagr.am/p/RCO5N
Hoewel ik de lunch wat had verlaat, lukt het toch niet om in mijn eentje alle pannenkoeken in één keer weg te eten. Dat wordt koelkast.
Met deze knop kan je door je marges heen schrijven. Dat kan de pc niet! instagr.am/p/RAkis
Het is weer weekend, dus de verwarming is uit. Tenminste, dat is het vermoeden. Als dit morgen nog zo is ga ik de noodlijn bellen. Mafkezen.
Da's wel veel olie hoor. instagr.am/p/Q66zY
De geïmproviseerde Havenly Hazel was fijn, maar haalt het natuurlijk niet vergeleken bij die van @Wutter in zijn DE-café. Snel weer langs.
Just posted a photo instagr.am/p/QzeCQ