Wat is de Mijn IB-groep-site toch sloom.
Alles
@Wutter
is iPhone verloren tussen Ivensplein en Voorstadslaan en zoekt vinder of telefoon in sneeuw. Vindersloon beschikbaar! #nijmegen Please RT!
Onder het motto 'het is beter voor je wasmachine om hem vol te doen': de hele was in één keer erin.
Vind ik toch zomaar twee mandarijnen.
Wat een prutsite. Ik kijk een andere keer wel.
Het is tijd voor kaas en mosterd.
Ik moet er toch echt wel een beetje een gewoonte van maken om het nummer van mijn kluisje te onthouden.
Daarnet zong iemand "shalali", maar het liedje zit niet in mijn hoofd, rara hoe kan dat? Ik heb het origineel gewoon nooit gehoord, goddank.
Denk je net te gaan slapen, gaat je buurman fluiten alsof hij een leuk meisje ziet. Nu hopen dat hij er geen ziet, want zoiets hoor je vast.
Na de Hand kan de Nijmeegse horeca natuurlijk niet veel méér bieden. Vandaar: slapen en morgen werken. Zowaar.
@rutger_ Nog naarder is L bedoelen maar backspace indrukken! Dan moet je daarna weer de voorgaande letter opnieuw doen, en dan de L weer.
@ricardowalinski That's the spirit! Ik moet morgen werken, dus vandaar dat ik er vandoor ben. Maar veel plezier! :)
Memo aan mij: geen schenkel meer bestellen, dat is een eng stuk vlees.
De Riva ziet er een stuk hipper uit dan ik aan de naam had verwacht. Wat zou dat zeggen over de smaak van Rivella Light?
Uit de categorie 'Smakeloze boeken in de ramsj': 'Cijfers zijn als bikini's, wat ze verbergen is belangrijker dan wat ze laten tonen.'
Maar begrijp me niet verkeerd: ik hou van Russen, alleen niet als je ze binnen een bepaalde tijd uit moet hebben.
Overigens mag ik nu door met Toergenjev's Jong-Rusland, maar morgen is vroeg genoeg daarvoor. Goddank heb ik Dostojevski al gelezen.
Gogol's Dode zielen deel 1 eindelijk uit. Gelukkig wordt (het onvoltooide) deel 2 minder hoog aangeslagen, dus geen haast die ook te lezen.
Overweegt een naamswijziging op Twitter, maar er is niets handigs. SebastiaanAndeweg is te lang, maar SebAndeweg is ook niet alles.
@ditisstefan Nou, je zou een deal kunnen sluiten met Google: iets met reclame die zeer goed bij de persoon zelf past.