Ik heb een soort natuurlijke aanleg om treinen te missen.
Yeah! :D RT @lot_leeft: Lijst17 op 1 zetel in peiling trouw: trouw.nl/nieuws/nederland/article3080403.ece/PVV_en_Job_Cohen_populair_onder_jongeren.html
Eigenlijk moet ik dit soort langere verhalen op mijn weblog zetten en niet in stukjes tweeten. Excuses voor het ongemak!
Zie ik er kennelijk toch kunstzinnig genoeg uit met mijn haar en mijn MacBook!
Ik zat nu lekker op een bankje ergens in het idiootgrote gebouw van ArtEZ, gebruikmakend van hun WiFi (AirtEZ). Ik ben niet herkend :)
En de recensie is af, nu nog iets eten en dan verder met #degeest Moet Waaien. Hopelijk is de treinstoring straks over.
@gemarkeerd Oh, volg jij mij ook? Ik volg jou ook al een tijdje, maar ik dacht dat ik dat stiekem deed :)
@elmoo88 haha, ik heb het lied nog steeds niet gehoord hè? Maar ik had ook al zo mijn vermoedens ;)
Net een workshop stiftdichten gehad van @gemarkeerd. Was leuk! Thuis verder schrappen.
@martijnterhaar @de_kift Ik ben voor! Ik dacht vanochtend hetzelfde ;)
Oja, de trein die ik ging nemen gaat NU weg, en ik zit nog op mijn kamer. #tijdsplanningfail
Nou, 220 tweets doorgescrold, weet ik ook weer hoe het Songfestival is verlopen #efficientie (kwartier tegenover een hele avond).
@Tokstwit Ja, de neven hier zaten vast aan de tv gekluisterd, net als de rest van Nijmegen!
@rdriess haha, wat hip! :D
Ik moet toch minder vaak naar producties van @dewintertuin gaan, ik koop iedere keer weer cd'tjes. Nu weer erg blij met @dailybread_nl.
@rutger_ Daily Bread
Feest bij #degeest! Het komt uit alle hoeken: verhalen, muziek, poëzie. Daarnet: Brusselmans, nu: Pim Te Bokkel.